.

.

New
Едб Знаци Bettie е Услуга Станица закачам Девојка Нафта Гас Со Впечатлива, Дома Декор, Човек Пештерата G104

Едб Знаци Bettie е Услуга Станица закачам Девојка Нафта Гас Со Впечатлива, Дома Декор, Човек Пештерата G104

DEN 270.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Опис на производот Функција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен. Декорација : бар, кафе куќа, дом, сите видови на индивидуален карактер места. Не само што може да висат на ѕидот, но, исто така, може да се послужавник. Материјал : Метал (железо), tinplate
Објектот Големина : 20x30 cm 8x12 инчен
Тежина : 150-175g Безбедно : не-отсјај, colorfast, чиста и едноставна, и водоотпорен.

Детали

Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
едб знак
Материјал:
Метал
Бренд Име:
lumore
Свеж

Избор на клиенти