.

.

New
Топ мода XDCP-306 Гроздобер табличка KOR 006 Калај знаци tinplate метал слика за бар декорација позадина 15x30 CM

Топ мода XDCP-306 Гроздобер табличка KOR 006 Калај знаци tinplate метал слика за бар декорација позадина 15x30 CM

DEN 246.00
DEN 378.72

Стока
Достапно.

Функција : Висок квалитет,креативни,договорената,модерен. Декорација : бар,кафе куќа,дом,сите видови на индивидуален карактер места.Не само што може да се стави во меса, но, исто така, може да висат на ѕидот. Материјал : Метал(железо),tinplate Објект Големина : 15x30 cm Тежина : 150-175g Безбедно : не-отсјај,colourfast,чиста и едноставна,водоотпорен. Пакување : секој во една меур торба или поли торба. Напомена : Не е мала тркалезна дупка во едни краишта на оваа слика за да им помогне на клиентите фиксна сликарство.Исто така, можете да го користите сина лепак фиксна. Ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигне во вашето место, без било каква штета.

Детали

Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
AIBOULLY
Производот Категорија:
гроздобер метал знаци
Стил:
Античкиот Имитација
Декорација:
дома,кафе куќа,бар
користат за:
метал ѕид уметност
Материјал:
Метал(железо),tinplate
Објектот Големина:
15x30 cm (6x12 инчи)
Висат Во:
дома,кафе куќа,бар,сите видови на индивидуален карактер места
Предмет:
KOR 006
Тип:
Метал сликарство
Форма:
парче
Свеж

Избор на клиенти