.

.

New
Нови пристигнување XDCP-319 Гроздобер табличка ФБИ 007 Калај знаци постер Арт дома декор Куќа Кафе Бар метал ѕид уметност 15X30 CM

Нови пристигнување XDCP-319 Гроздобер табличка ФБИ 007 Калај знаци постер Арт дома декор Куќа Кафе Бар метал ѕид уметност 15X30

DEN 243.00
DEN 373.92

Стока
Достапно.

Функција : Висок квалитет,креативни,договорената,модерен. Декорација : бар,кафе куќа,дом,сите видови на индивидуален карактер места.Не само што може да се стави во меса, но, исто така, може да висат на ѕидот. Материјал : Метал(железо),tinplate Објект Големина : 15x30 cm Тежина : 150-175g Безбедно : не-отсјај,colourfast,чиста и едноставна,водоотпорен. Пакување : секој во една меур торба или поли торба. Напомена : Не е мала тркалезна дупка во едни краишта на оваа слика за да им помогне на клиентите фиксна сликарство.Исто така, можете да го користите сина лепак фиксна. Ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигне во вашето место, без било каква штета.

Детали

Стил:
Пастирски
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
AIBOULLY
Производот Категорија:
гроздобер метал знаци
Стил:
Античкиот Имитација
Декорација:
дома,кафе куќа,бар
користат за:
метал ѕид уметност
Материјал:
Метал(железо),tinplate
Објектот Големина:
15x30 cm (6x12 инчи)
Висат Во:
дома,кафе куќа,бар,сите видови на индивидуален карактер места
Предмет:
ФБИ 007
Тип:
Метал сликарство
Форма:
парче
Свеж

Избор на клиенти