.

.

New
За Isuzu мотор Мини Трактор 3LB1 вратило вистински кован челик тип

За Isuzu мотор Мини Трактор 3LB1 вратило вистински кован челик тип

DEN 35520.00

Стока
Достапно.


Вистински Кован челик 3 LB1 вратило за Hiatch мини багер
Примена : Трактор Багер
DHL international shipping
Повеќе 3 LB1 делови на мотор во нашите залихи :
Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка комплет,вратило лого,поврзување прачка имајќи
вратило,цилиндар на главата,цилиндар блок за вбризгување на пумпа, итн.

Детали

Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
3LB1
Бренд Име:
JOBBO
3LB1:
Вратило
Свеж

Избор на клиенти