.

.

New
Мотор цилиндри CG125cc Ремонтирам CG150cc Мотор цилиндри Клипот pin за 15mm Понесе 62mm надворешен дијаметар е 64.5 mm

Мотор цилиндри CG125cc Ремонтирам CG150cc Мотор цилиндри Клипот pin за 15mm Понесе 62mm надворешен дијаметар е 64.5 mm

DEN 3156.00

Стока
Достапно.


Детали

Специјални Функции:
..
Надворешни Тестирање И Сертификација:
АДС
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Висина:
10cm
Зафатнина (ml):
150cc
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
1.9kg
Материјал Тип:
Метал
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
13cm
Име На Модел:
125cc Ремонтирам 150cc
Бренд Име:
FCD
Свеж

Избор на клиенти