.

.

New
Мотоциклите делови од СПИ Понесе Големина 66mm клипот прстени За Kawasaki TR250 TR 250 клипот прстен

Мотоциклите делови од СПИ Понесе Големина 66mm клипот прстени За Kawasaki TR250 TR 250 клипот прстен

DEN 1292.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. не двоумете се да контактирате со нас. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме :
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Детали

Зафатнина (ml):
250
Објектот Дијаметар:
6.6cm
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Нодуларна Леано Железо
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
TR250 Клипот Прстен
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Место на Потекло:
Кина
Количина:
Како на сликата покажа
Одговара:
TR250 мотор
Големина:
Standard
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти