.

.

New
Бесплатен превозот! HYD Багер делови 110-7 следи 21N3-30100 стар стил еден кабел /HD Багер екран

Бесплатен превозот! HYD Багер делови 110-7 следи 21N3-30100 стар стил еден кабел /HD Багер екран

DEN 42720.00

Стока
Достапно.


1. Детали
Производ на името
HD Багер делови 110-7 следи 21 N3-30100 стар стил еден кабел /Hyunda јас Багер екран
Апликацијата HD Багер
Број на модел на 110-7
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6.Наплата Правило :
7. Вашиот feed back :

Детали

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Специјални Функции:
багер делови
Објектот Тежина:
3kg
Материјал Тип:
микс
Свеж

Избор на клиенти