.

.

New
Бесплатен превозот! HD багер следи R215-7 450-7 21N8-30013 стариот тип на еден кабел /HND Багер екран

Бесплатен превозот! HD багер следи R215-7 450-7 21N8-30013 стариот тип на еден кабел /HND Багер екран

DEN 36432.00

Стока
Достапно.


1. Детали
Производ на името
HDexcavator следи R215-7 450-7 21 N8-30013 стариот тип на еден кабел
Апликацијата HD Багер
Број на модел на R215-7 450-7
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6.Наплата Правило :
7. Вашиот feed back :

Детали

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Специјални Функции:
багер делови
Материјал Тип:
микс
Објектот Тежина:
3kg
Место на Потекло:
Guang Dong, Кина
Тип:
следи
Applycation:
HD
Модел Бр.:
R215-7 450-7
Дел Број:
21N8-30013
Состојба:
100% нови
гаранција:
3 месеци
Пакет детали:
Тетрапак Пакување
Свеж

Избор на клиенти