.

.

New
Брза Бесплатен превозот! Багер Ротирате Електромагнетниот Вентил / Ротари кочница електромагнетниот вентил 111-9916

Брза Бесплатен превозот! Багер Ротирате Електромагнетниот Вентил / Ротари кочница електромагнетниот вентил 111-9916

DEN 6192.00

Стока
Достапно.


1. Детали
Производ на името Багер електромагнетниот вентил 111-9916 за мачка багер 320 B/C багер ротари електромагнетниот вентил
Апликацијата Гасеница E320 Б/В
Дел број
111-9916
Живот
50000h
Гаранција време
3 месеци
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6.

Детали

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Материјал Тип:
микс
Специјални Функции:
багер додатоци
Објектот Тежина:
0.5kg
Место на Потекло:
Guang Dong, Кина
Тип:
Ротари кочница вентил електромагнетниот
Applycation:
ca
Број На Модел:
320c 320b
Дел Број:
11-9916
Материјал:
Добро Легура & Пластика
гаранција:
3 месеци
Codition:
100% нови
Пакет детали:
Тетрапак пакување или customerized
Свеж

Избор на клиенти