.

.

New
Спојката Тапан Собрание 3 Чевли За HUSQVARNA 268 272 266 61 66 Пила Делови

Спојката Тапан Собрание 3 Чевли За HUSQVARNA 268 272 266 61 66 Пила Делови

DEN 748.32

Стока
Достапно.


Нови Резервни Делови
Големина : Како Слики
Пакетот Вклучува :
1* Спојки
1* Спојки Тапан
Одговара : Husqvarna 61 66 268 272 266 Пили
Ова е резервни замена дел.
Испорака
1. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
Buyes&Потребни
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Ве молиме споредете својот изглед, форма и големина со вашите оригинални единица и бидете сигурни дека тоа може да се вклопи во вашиот машина пред да нарачате. Превозот методи
2. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите барања гаранција
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена.Време на испорака
Русија 7-15working дена
Азија/Северна Америка/Австралија на 7-15working дена
Западот на Европа од 7-15working дена
Јужна Америка или друга област во 15-35working дена
Враќање&Наплата
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена.

Детали

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-Мозочен Удар,Принудени Воздух За Ладење
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
268 272 266 61 66
Тип:
пила
Свеж

Избор на клиенти