.

.

New
Carburetor & Гориво Цевка За Stihl 017 018 MS170 MS180 Пила Zama Хидрати

Carburetor & Гориво Цевка За Stihl 017 018 MS170 MS180 Пила Zama Хидрати

DEN 532.32

Стока
Достапно.


100% Нови И Некористени
Одговара : STIHL 017 MS170 018 MS180 Пила
Пакетот вклучува :
1*Carburetor
1*Гориво Линија
1* Масло Црево
Тежина : 117g
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.

Детали

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
За Stihl 017 018 MS170 MS180 Пила Zama Хидрати
Свеж

Избор на клиенти