.

.

New
Филтер за воздух Одговара ХОНДА GX240 GX270 17210-ZE2-822 8Hp 9Hp

Филтер за воздух Одговара ХОНДА GX240 GX270 17210-ZE2-822 8Hp 9Hp

DEN 497.76

Стока
Достапно.


Детали

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
GX240 GX270
Тип:
Пили
Свеж

Избор на клиенти