.

.

New
Carburetor Заптивка Нафта Печат Комплет Одговара За Stihl 021 023 025 MS 210 230 250 Пила

Carburetor Заптивка Нафта Печат Комплет Одговара За Stihl 021 023 025 MS 210 230 250 Пила

DEN 369.12

Стока
Достапно.

На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите барања гаранција
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
Buyes&Потребни
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.Време на испорака
Русија 7-15working дена
Азија/Северна Америка/Австралија на 7-15working дена
Западот на Европа од 7-15working дена
Јужна Америка или друга област во 15-35working дена
Враќање&Наплата
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната.
Испорака
1. Превозот методи
2.
Пакетот Вклучува : 1 * ЗАПТИВКА СЕТ (Хидрати & Пригушувач Заптивка Со нафта печат)
Одговара : Stihl 021 023 025 MS210 MS230 MS250
Ве молиме проверете ја вашата единица за да се обезбеди компатибилност пред поднесување на цел. Вистински слики на листата се подготвени за вашиот референца.

Детали

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
021 023 025 MS210 MS230 MS250
Тип:
Пили
Свеж

Избор на клиенти