.

.

New
42.5 mm Цилиндар Клипот Обнова Поправка на Собранието За Stihl 023 025 MS230 MS250 Пила Делови

42.5 mm Цилиндар Клипот Обнова Поправка на Собранието За Stihl 023 025 MS230 MS250 Пила Делови

DEN 2543.52

Стока
Достапно.

Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите барања гаранција
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Превозот методи
2.
Одговара : STIHL 023 025 MS230 MS250 Пила
Големина : Како Слики
Тежина : Околу 540g
Пакетот Вклучува :
1* Цилиндар
1* 42.5 mm Клипот
1* Pin
2* Прстен
2* Circlip
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е точниот дел за вашиот апарат.
Испорака
1. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.

Детали

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
023 025 MS230 MS250
Тип:
Пили
Свеж

Избор на клиенти