.

.

New
НОВИ Carburetor Да се Вклопи HUSQVARNA 61 266 268 272 XP Пила резервни делови

НОВИ Carburetor Да се Вклопи HUSQVARNA 61 266 268 272 XP Пила резервни делови

DEN 912.00

Стока
Достапно.

НОВИ CARBURETTOR ХИДРАТИ ДА се ВКЛОПИ HUSQVARNA ПИЛА 61 266 268 272 Не оригиналниот дел да се вклопи Husqvarnas пила 61, 266, 268 и 272xp модели
Ве молиме, проверете на сликата пред да ја купите. КОЛИЧИНА : 1 PC
Сите наши предмети се сосема нови, освен ако поинаку не е наведено во нашите опис. Сите предмети се проверуваат и се одликува carefuelly да се спречи производи штета за време на транзитот. 1) може да се направи исплата by T/T Кредитна Картичка(Visa или Master Card) Western Union и Paypal. 2) Точка треба да биде испратена во рок од 24 часа од јасно плаќање примени,освен
за време на викендите и банката празници. 1) стоката обично се испраќаат преку Кина пост воздух mail. Тоа ќе треба околу 15-25 работни дена за Европа Земјата 2) други земји за 25-50 работни дена.
ако ви треба добра итно ,pls контакт со нас и да изберете и други превозот начин.
1) Многу ви благодариме за купувањето! Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
pls ни даде 5 ѕвезди и ни остави позитивен фидбек.Благодарам многу. 2) Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе одговор во рок од 24 часа да го реши проблемот.
3) Враќањето се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. но купувачот
ќе бидат одговорни за превозот цена да се врати на предмети

Детали

сертификација:
CE
Број На Модел На:
268
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
Тип:
одговара 268
Свеж

Избор на клиенти