.

.

New
Cuesoul 9pc Супер Спин 360 Ротирачки Стрела Произлегува / Шахти - Блузи Спин 360 Степени со O'rings бесплатен превозот Сина, Црна, Црвена

Cuesoul 9pc Супер Спин 360 Ротирачки Стрела Произлегува / Шахти - Блузи Спин 360 Степени со O'rings бесплатен превозот Сина,

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
. Исто така вклучува 3 сетови од О'rings да се обезбеди шахти на вашиот пикадо. Ние ќе го организира испраќање по ваш избор. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела Наплата &Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Овие трошоци се на купувачите одговорност треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас
S hipping&предавање : Можете да изберете една превозот метод кога ќе ставање на ред.

Детали

Бренд Име:
CUESOUL
Тип:
Пикадо Шахти
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ДС-023
Возраст:
>3 Години
Свеж

Избор на клиенти