.

.

New
IWord 61 копчиња Midi се Тркалаат Електронски Пијано Со Мини Тастатура S2018

IWord 61 копчиња Midi се Тркалаат Електронски Пијано Со Мини Тастатура S2018

DEN 4423.00
DEN 4655.52

Стока
Достапно.

Функција : - навива, и лесно да се носат -Погоден за почетници и аматери -128 тонови и 128 ритамот може да се прилагоди -Ефект на два вида на вибрато и одржувај - се користи за еден прст, мулти прст, а синхрони хорда и Синхрони снимање -Изработени од не-токсични оштетувања на заштита на животната средина силикони 100% водоотпорни - се надворешен USB интерфејс (може да поврзете компјутер) и USB кабел за дистрибуција Име : 61 Клучни Навивам Пијано Бренд : i Word Модел : S2018-61 Боја : црна,црвено Демо песни : 21 100 видови на ритам 128 видови на ѕвонење Нето тежина : 990 g влезна Моќност : DC6 V Оперативен Напон : 220v Излезна моќност : 500 MW Производ големина : 98*22.5 CM Боја кутија големина : 28.4 x 23.2 x 9.7 (cm) Материјал : Силикон, ABS пластика & Електронска компонента Пакет се Вклучени : 1 x Навивам пијано 1 x упатството 1 x Напојување 1 x USB кабелот 1 x торба

Детали

Soundboard Материјал:
Multilayered
Тежина (КГ):
0.9
Број на Ѕвонење:
Други
Број на Демо Песна:
>100
Број на Копчиња:
61
Димензии:
Други
Тастатура Материјал:
Multilayered
Применливи Луѓе:
Дома Образование
Тип:
Исправена Пијано
Бренд Име:
Iword
Школка Материјал:
Композити
Максимална Polyphony:
Други
Свеж

Избор на клиенти