.

.

New
Задните Седишта се Водат Пати Пред Цртичка Купот на Држачот за BMW Серија 3 E46 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Цртичка Одбор го Замени

Задните Седишта се Водат Пати Пред Цртичка Купот на Држачот за BMW Серија 3 E46 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Цртичка Одбор

DEN 1651.00
DEN 1775.52

Стока
Достапно.


2921058797638459 Топла Продажба US $ 318.58 /парче US $ 17.99 /парче US $ 4.18 /парче US $ 9.18 /парче US $ 5.99 /парче US $ 8.58 /парче US $ 4.58 /парче US $ 8.88 /парче US $ 8.18 /торба US $ 88.58 /парче US $ 56.99 /парче US $ 2.57 /парче US $ 19.99 /парче
Задните Седишта се Водат Пати Пред Цртичка Купот на Држачот за BMW Серија 3 E46 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Цртичка Одбор го Замени
Материјал : ABS Пластика Издржлива
Дел Производителот : CDH-BMW-3 SE46
Количина : 1 Парче
Карактеристики :
- Сосема нов & висок квалитет
- Високи перформанси, директно одговара на вашиот автомобил
- Зема целосно искористување на вашиот автомобил простор, слободни вашите раце
- Оригинални Пред Авто Автомобил Централен Потпирач Чаша Носителот Кутија Пијалоци Носители Додатоци На Штандот
Fitment :
Одговара за BMW Серија 3 E46 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Пакет Се Вклучени :
1 x Автомобил Чаша Носителот

Детали

Бренд Име:
AutoShineSun
Име На Модел:
CDH-BMW-3SE46
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
0000inch
Објектот Ширина:
0000inch
Објектот Висина:
0000inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Дијаметар:
0000inch
Специјални Функции:
чаша носителот
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Одговара:
BMW Серија 3 E46 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Свеж

Избор на клиенти