.

.

New
Бесплатен превозот Свадба Додатоци 6 Обрачот Petticoat

Бесплатен превозот Свадба Додатоци 6 Обрачот Petticoat

DEN 1920.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Придружни материјали 3 Обложен челик прстени, прилагодлив, отстранлив Лизга Полиестер ткаенини, пребивање. Лесно да се мијат и трајни да се одржи на gown Боја : Бела Висина од 39"-40"

Детали

Тип На Објект:
Petticoat
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Ацетат,Spandex
Техника:
кавга
Број На Модел На:
P01
Бренд Име:
Bealegantom
Свеж

Избор на клиенти