.

.

New
Во Акции на Нови Пристигнување бал Цвет девојки Petticoat 2-карики Плукаат Под здолниште за дете petticoat свадба додаток

Во Акции на Нови Пристигнување бал Цвет девојки Petticoat 2-карики Плукаат Под здолниште за дете petticoat свадба додаток

DEN 634.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.

(Ова е најширокиот дел на колковите, преку hipbone)
4.
Покрај тоа, купувачите треба да се обрне на царинската такса ако постои данок на плаќање . Целосна Биста : _____CM. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. Се сеќавам, соодветна мерка е клучен дел за задоволување на сопствени-направи процес. Фустан во боја = ____( слики во боја или да изберете од боја шема )
и кажете ми врати : патент или чипка-up затворени
Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте
(10) Armseye : _
(11)Рамо до Биста : __
(12) Bicep : __
Боја Шема
Политика на враќање За Големина : Сите наши модели се дизајнирани од страна на CAD,а потоа се печати,па ние не треба големина проблеми,колку што мерка сами правилно. Хип : _____CM. За Боја : Постои мала разлика помеѓу фустан и фотографија,па pls дозволете мала разлика.
Добредојдовте во мојата продавница
Здраво Драги Пријател!
Ве молиме љубезно обезбеди на примачот
, plz го потврдите вашето точно име и презиме кога ќе се стави на превозот име. (Рамо до Половината) : ____cm
7.кога ќе го поставите цел, ве молиме испратете вашите детали големини на нас од страна на aliexpress порака , ние ќе се обидеме потрудиме да се направи фустан повеќе опремени.
Сите наши се облекуваат да бидат слободни изменуваат , така . (Рамо до нозете во чевлите) : ____cm
8.

Детали

боја:
Бела
Тип На Објект:
Petticoat
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
P01
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Gardlilac
Техника:
Хеклани
petticoats за свадба се облекуваат:
свадба додатоци
3 Карики petticoat :
Petticoats
vestido де noiva:
anagua
рокабили petticoa:
saias
enaguas novia:
свадба crinoline
underskirt:
свадба petticoat
enagua:
облека fille
enaguas:
anagua де noiva
vestido longo:
обрачот здолниште
Свеж

Избор на клиенти