.

.

New
Брзо Ослободување Од Не ' Рѓосувачки Челик Осцилирачки Прст Пескарење Подлога Осцилирачки Мулти Алатка Полирање Мелење Вежба Dremel Ротари Алатки

Брзо Ослободување Од Не ' Рѓосувачки Челик Осцилирачки Прст Пескарење Подлога Осцилирачки Мулти Алатка Полирање Мелење Вежба

DEN 96.00
DEN 119.52

Стока
Достапно.


Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација.
Брзо Ослободување Од Не ' Рѓосувачки Челик Осцилирачки Прст Пескарење Подлога Осцилирачки Мулти Алатка Полирање Мелење Вежба Dremel Ротари Алатки
Карактеристики 100% сосема нов.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани.
Пакет Листата : пескарење подлога
x 1 Pc
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
пескарење подлога
Абразивни:
Други
Подлога:
Не се споменува
Надворешниот Дијаметар:
not mentioned
Внатрешен Дијаметар:
Не се споменува
Големина:
81.5*7mm
Материјал:
СВ+СТП.
Свеж

Избор на клиенти