.

.

New
REEBOW ТАКТИЧКИ Отворено Спорт Тактички Качување Пешачење Панталони за Мажи Softshell Руно Ткаенина водоотпорен и Windproof панталони

REEBOW ТАКТИЧКИ Отворено Спорт Тактички Качување Пешачење Панталони за Мажи Softshell Руно Ткаенина водоотпорен и Windproof панталони

DEN 2037.00
DEN 2546.40

Стока
Достапно.


REEBOW ТАКТИЧКИ Отворено Спорт Тактички Качување Пешачење Панталони за Мажи Softshell Руно Ткаенина водоотпорен и Windproof панталони
БРЕНД : REEBOW ТАКТИЧКИ Материјал : 100% Полиестер DINTEX Мека лушпа ткаенина Функција : инстант водоотпорен, windproof ,облека, чувајте топла, еластична качување кампување одење патување риболов

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Технологија:
Microfleece
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
REEBOW ТАКТИЧКИ
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
PTM-FR1022
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти