.

.

New
ВЕКТОР на Отворено Панталони Жени Мажи Брз Сува Пешачење Панталони Дише Качување Пешачење Риболов, Лов, Планинарење Панталони 50019-M

ВЕКТОР на Отворено Панталони Жени Мажи Брз Сува Пешачење Панталони Дише Качување Пешачење Риболов, Лов, Планинарење Панталони

DEN 921.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.


ВЕКТОР на Отворено Панталони Жени Мажи Брз Сува Пешачење Панталони Дише Качување Пешачење Риболов, Лов, Планинарење Панталони 50019-M
Големина на Мерење : Сите големина е Азија големина,не НИ/Европска големина,
Ако не сте сигурни за големината,pelase да ми кажете за вашата тежина и висина .така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Материјал Технологија:
МОЌ СУВА
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
ВЕКТОР
Затворање Тип:
Патент Летаат
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
KUC50019-M
Примена:
Отворено Спорт Качување Кампување Пешачење Риболов
боја:
Сива , Каки
Тежина:
About 320 g
Свеж

Избор на клиенти