.

.

New
ВЕКТОР на Отворено Брз Сува Панталони Мажите Дише Кампување Пешачење Панталони Машки Качување на Риболов, Планински Отворено Панталони 50001

ВЕКТОР на Отворено Брз Сува Панталони Мажите Дише Кампување Пешачење Панталони Машки Качување на Риболов, Планински Отворено

DEN 1008.00
DEN 1679.52

Стока
Достапно.


ВЕКТОР на Отворено Брз Сува Панталони Мажите Дише Кампување Пешачење Панталони Машки Качување на Риболов, Планински Отворено Панталони 50001
Големина на Мерење : Сите големина е Азија големина,не НИ/Европска големина,
Ако не сте сигурни за големината,pelase да ми кажете за вашата тежина и висина .така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.
Ве молиме изберете ја точната големина според подолу се вклопуваат во табелата.
ЕДИНИЦА : CM 1cm=0.39 инчен големина S M L XL XXL Половината 74 78 82 86 90 Хип 86 90 94 98 102 Должина 47.5 49.5 51.5 53.5 55.5
(Големината се мери со рака,1-4 cm грешки треба да се прифати . Потрошувачите не може да го направи ова како изговор за да побара враќање на средствата.)

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Технологија:
МОЌ СУВА
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ВЕКТОР
Број На Модел На:
KUM50001
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Примена:
Отворено Качување Кампување Пешачење Одењето Низ Планината Риболов
боја:
Црна
Тежина:
About 370 g
Свеж

Избор на клиенти