.

.

New
Воена Маскирна Kryptek Тактички Т Кошула Лов Т Кошула Дише Спорт Брзо Сушење Т Кошула

Воена Маскирна Kryptek Тактички Т Кошула Лов Т Кошула Дише Спорт Брзо Сушење Т Кошула

DEN 431.00
DEN 844.80

Стока
Достапно.

Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
Моден Унисекс Kryptek Маскирна Т-Маица Памук Tees За Армијата Фанови На Воени Борбени Т Кошула
100% полиестер
M L XL XXL
Typhon,mandrake,номад
Плаќање
Враќање
1. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Технологија:
Gore-Tex
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
Полиестер
боја:
kryptek
Свеж

Избор на клиенти