.

.

New
Детектор на година Момчиња Спортски Грб Дете е Отворено Јакна Децата Windproof Топла Зимска Облека

Детектор на година Момчиња Спортски Грб Дете е Отворено Јакна Децата Windproof Топла Зимска Облека

DEN 773.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Градите печатење декоративни дизајн , стилски изглед .Мини-прав здолниште држи снег надвор и се придава на lnsulated Snowbelle Панталони;интегрирани drawcord на дното полите за безбедна одговара 7.lnsulation : (тело)220g 100% полиестер,(аспиратор/ракави)220g Thermogreen 100% полиестер 8.6 мл 100% полиестер со водоотпорен/дише бариера.Перформанси Standaed 2-слој мини-herringbone полиестер школка школка со водоотпорен/дише бариера,трајни водоотпорен заврши и целосно снимени шевовите,телото изолирани со 220g високо-лофт полиестер,хаубата и ракави, со 220 ginsulation остане топол дури и кога влажни 2.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Windproof,Водоотпорен
Пол:
Момчиња
Материјал Технологија:
WindStopper
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тежина:
0.45
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Обвивка Материјал:
Памук
Бренд Име:
детектор
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти