.

.

New
Децата Топло Руно Softshell Јакни & Грб Есен Зима Момче Девојка Деца Надворешна Термичка Спортски Облека Outerwear 4 Боја

Децата Топло Руно Softshell Јакни & Грб Есен Зима Момче Девојка Деца Надворешна Термичка Спортски Облека Outerwear 4 Боја

DEN 666.24

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Отворено Јакна Тип:
Руно
Функција:
термичка
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Момчиња
Материјал:
Полиестер
Материјал Технологија:
AIRPOLAR 100
Тежина:
0.4
Свеж

Избор на клиенти