.

.

New
Шарени Сезона Живот Кат Перница Пролет Лето Декоративни Дрвја Автомобил Половината Pillowcase Памук, Лен Дома Декор Almofadas

Шарени Сезона Живот Кат Перница Пролет Лето Декоративни Дрвја Автомобил Половината Pillowcase Памук, Лен Дома Декор Almofadas

DEN 238.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Шарени Сезона Живот Кат Перница Пролет Лето Декоративни Дрвја Автомобил Половината Pillowcase Памук, Лен Дома Декор Almofadas [Внимание] : Проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции. Ве молиме имајте на ум дека кога купувате.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Тежина] : За 110g/pc [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење. Производ Фотографии

Детали

Спецификација:
No filling, With filling
Стил:
Модерна
Греење Метод:
Топла вода Торба Греење
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
SMT0305ZT
Возрасна Група:
Возрасни лица
Обликот:
Плоштад
Шема:
Печатени
Пополнување:
Памук
Шаблон Тип:
Дрва
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Дома, Хотел, Столче, Декоративни, Чаир, Кат
Тип:
Перница Покрие/Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Пополнување:
не вклучувајќи јадрото
Свеж

Избор на клиенти