.

.

New
Најновите Божиќ Роденден и Денот на Вљубените Подароци Играчки Огромен Октопод Перница Перница За Деца и Возрасни, Две Големина Бесплатен Превозот

Најновите Божиќ Роденден и Денот на Вљубените Подароци Играчки Огромен Октопод Перница Перница За Деца и Возрасни, Две Големина

DEN 2112.00

Стока
Достапно.


ери меки и удобни Огромен Октопод форма перница перница четири бои
Големина на :
М : за 75-90cm (одговара за деца).
L : 115-135 cm (за возрасни).
Забелешка : За големина. Таму ќе биде малку отстапување. Picky клиент не да се купи!!
Додатен : три-димензионални PP памук
Боја : сина/жолто/црвени /розова( ако забелешка бојата кога ќе го купите. ние ги испратите по случаен избор)
Овој производ е многу мека и удобна .Тоа може да се користи за возрасни и деца ,
Вие ќе бидете изненадени кога ќе го виде овој производ . Многу големи,
т reat тоа како подарок за вашите деца или сопруга љубовник. многу убаво
За превозот : Ако купите М стилови. ние ќе го испратите објектот од страна на chinapost или hkpost.
Ако ги купите L стилови , ќе испрати ЕМС.(големина е премногу голем .само пратете ЕМС)

Детали

Спецификација:
135cm, 90cm
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Употреба:
Седиште
Шема:
Извезена
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Пополнување:
Памук
Обликот:
триаголник
Функција:
меморија
Греење Метод:
Никој
Свеж

Избор на клиенти