.

.

New
Креативни играчка цветен пиле кадифен играчки големи 90cm цртан филм Феникс пилешко мека кукла, да се фрли перница, роденденски подарок Божиќ подарок d2371

Креативни играчка цветен пиле кадифен играчки големи 90cm цртан филм Феникс пилешко мека кукла, да се фрли перница, роденденски

DEN 2519.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
објектот е 90cm пиле играчка , едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, од вас може да се бара од страна на вашиот само од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.

Детали

Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Модерна
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Број На Модел На:
t0-0
Материјал:
кадифен ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Пополнување:
Памук
Техника:
Плетени
Обликот:
како Слика
Функција:
Перница
Греење Метод:
no
Употреба:
Играчка
Свеж

Избор на клиенти