.

.

New
Дома Декоративни Внатрешна Перници на Софата Автомобили Мека Перница Cojines Троседот Дома Cojin Дебел Памук-поместена Перница Јадро

Дома Декоративни Внатрешна Перници на Софата Автомобили Мека Перница Cojines Троседот Дома Cojin Дебел Памук-поместена Перница

DEN 380.00
DEN 446.40

Стока
Достапно.


Материјал : ПП памук
Големина : 45 x 45 см - 350g ,
50 x 50 см - 450g
Препорачуваме : ако покрие големина е 45 x 45 см, ние ви препорачуваме да изберете перница јадро поголема големина 50 х 50 cm. Тоа ќе го направи перница се чини дека повеќе целосни. Ви благодариме.

Детали

Спецификација:
50x50cm, 45x45cm
Пополнување:
Памук
Техника:
Ткаени
Употреба:
Седиште
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Шарени
Тип:
Перница Core/Перница Core/Седиште Перница Core
Стил:
Обична
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Функција:
Анти-Decubitus
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
y-01
Греење Метод:
No
Шема:
едноставна
Материјал:
PP Памук
Свеж

Избор на клиенти