.

.

New
Смешни Кампување, Велејќи и Цртан филм Фрли Перница случај

Смешни Кампување, Велејќи и Цртан филм Фрли Перница случај

DEN 268.00
DEN 412.80

Стока
Достапно.


Материјал : Памук и Лен
Големина : 16" x 16",18" x 18",20" x 20"(Плоштад).
Пакетот вклучува : 1 Buc Перница Случај(не вклучуваат перница внатрешен)
Машина перат
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Детали

Големина:
16x16 inches, 18x18 inches, 20x20 inches
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Ткаенина Count:
50
Број На Модел На:
4512415
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
400TC
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
GVIGU
Стил:
Аниме
Непристојни Слика:
No
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
одделение:
Квалификуван
Свеж

Избор на клиенти