.

.

New
Персоналните Популарен Цртан Змеј Ноќ Бес Како да се Обучуваат Твојот Змеј Обичај Фрли Перница Опфаќа Pillowcase Убаво Специјален Подарок

Персоналните Популарен Цртан Змеј Ноќ Бес Како да се Обучуваат Твојот Змеј Обичај Фрли Перница Опфаќа Pillowcase Убаво Специјален

DEN 571.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.

Краток кадифен Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Краток кадифен сомот [Description] Не вклучувајќи Пополнување, го содржи само перници покрие [Перница Спецификација] Перници големина 45СМ×45СМ [Производи Печатење] Перница поклопецот е единствено еднострана printingthe назад е чиста коноп боја [Патент Локација] Невидливи патент на долната страна на Перница покрие [Грижа Настава] Машина или Рака Мие, не Кајгана,Топло Железо ако е потребно [клучни Зборови] Перница & Перница & Троседот Покрие & Перница Покрие & Перница Покрие & Перници ги Красат ве Молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 2-3cm отстапување постои. 2. Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. 3. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење Производи Детали за Поддршка на Сопствени цел,Перница маска

Детали

Големина:
55x55cm, 45x45cm
Стил:
Обична
Шема:
Печатени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Ткаенина Count:
80
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома,Хотел
Број На Модел На:
A
Материјал:
Памук, Лен Мешавина
Техника:
Рачно изработени
Должина:
For Single Pillow
Свеж

Избор на клиенти