.

.

New
Декоративни Перница Случај Апстракт Животинско Сликарство Фокс Птица Pillowcase 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница Покрие A1063

Декоративни Перница Случај Апстракт Животинско Сликарство Фокс Птица Pillowcase 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница

DEN 206.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)
Материјал : памук/polyster платно
Големина : 45см*45см
Важни Информации :
1 - Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 2-3cm во големината на разликата
2 - Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн. вистинската боја може да биде малку поинаква од тоа се покажува во продавницата.
3 - пред се не е квалитет проблем, сериозни купувачи само.

Детали

Големина:
450*450mm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Ткаенина Count:
80
Бренд Име:
WELOS
Број На Модел На:
A1063
тема count:
100TC
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Животните
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Лен
Свеж

Избор на клиенти