.

.

New
Бесплатен превозот/Американски земја со памук pillowcase перница за потпрена на 43 * 43 нема core

Бесплатен превозот/Американски земја со памук pillowcase перница за потпрена на 43 * 43 нема core

DEN 609.60

Стока
Достапно.

Лен Памук Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Памук, Лен Мешавина [Description] Не вклучувајќи Пополнување, го содржи само перници покрие [Перница Спецификација] Перници големина 45СМ×45СМ (Околу 18in×18in) [Производи Печатење] Перница поклопецот е единствено еднострана printingthe назад е чиста коноп боја [Патент Локација] Невидливи патент на долната страна на Перница покрие [Грижа Настава] Машина или Рака Мие, не Кајгана,Топло Железо ако е потребно [клучни Зборови] Перница & Перница & Троседот Покрие & Перница Покрие & Перница Покрие & Перници ги Красат ве Молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 2-3cm отстапување постои. 2. Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. 3. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење Производи Детали

Детали

is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
80
тема count:
≥600TC
Употреба:
Дома,Хотел
Шема:
Печатени
Тип:
Декоративни Pillowcases
одделение:
одделение А
Стил:
Обична
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Памук, Лен Мешавина
Должина:
For Single Pillow
Свеж

Избор на клиенти