.

.

New
DIY Перница опфаќа sequins pillowcase Фрли Pillowcase Боја се Менува фрли Перници Покрие 40cm*40cm Перница маска

DIY Перница опфаќа sequins pillowcase Фрли Pillowcase Боја се Менува фрли Перници Покрие 40cm*40cm Перница маска

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Среќна Нова Мода Убавина Двојно 40 X40 CM Боја Сјајот Sequins Фрли Перница Случај Кафе Дома Декор Перница Покрива
Големина : 40x40cm Забелешка : Pls ве молиме имајте предвид цената е само за надвор перница случај,ако сакате внатрешниот перница,Pls кликнете на линкот подолу,ви благодариме за вашиот вид соработка~~

Детали

Големина:
40cmx40cm
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
P-0127
Стил:
Обична
тема count:
200TC
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Ткаенина Count:
30
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
одделение А
Бренд Име:
Алис Тајна
Шема:
Предиво Обоена
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти