.

.

New
Италија стил усни печатење лен pillowcase дома декоративни Постелнина поставува памук перница божиќ перница случај funda де almohada

Италија стил усни печатење лен pillowcase дома декоративни Постелнина поставува памук перница божиќ перница случај funda де almohada

DEN 240.00
DEN 252.00

Стока
Достапно.


Модерна Италија стил усни печатење лен pillowcase дома декор троседот Постелнина поставува памук перница божиќ перница случај funda де almohada 18x18in

Детали

Големина:
45x45cm or 18x18in
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница
Тип:
Декоративни Pillowcases
одделение:
квалитет
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Лицето усна-2
Ткаенина Count:
50-80
Техника:
Дигитално печатење и рачно шиење
тема count:
300-600
Шема:
Дигитално печатење и рачно шиење
Стил:
Божиќ
Материјал:
Полиестер памук и лен
Свеж

Избор на клиенти