.

.

New
Топла Убаво Гаврил Бела Tenma Правоаголник Pillowcase патент Свадба Обичај Перница Случај За Спалната соба Перница Покрие 612

Топла Убаво Гаврил Бела Tenma Правоаголник Pillowcase патент Свадба Обичај Перница Случај За Спалната соба Перница Покрие 612

DEN 374.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Зборови за пребарување перница случај, перница, навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, навлаки, памук/полиестер,pillowcase був,pillowcases 3d,pillowcase лондон,pillowcase автомобил, pillowcase двојна големина, карактер.
Топла Убаво Гаврил Бела Tenma Правоаголник Pillowcase патент Свадба Обичај Перница Случај За Бања Перница Покрие 612

1.Бојата и Големината на.Повратни информации Вашите Повратни информации е многу важно за нас;ние ќе ги подобриме нашите производи и услуги. Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда. Pillowcase е во рамките на цвест производи, поради рачни мерења на локации, може да биде 2 ~ 3cm грешка, се надевам дека ќе може да го разбере! в.ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас,ако имате било каков проблем на квалитетот или логистичка,ве молиме слободно контактирајте со нас ја напушти која и повратни информации ,ние ќе се реши на вашето прашање и да се обезбеди нашата најдобра услуга за вас. Само pillowcase, не содржи било каква перница јадро 3.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки.

Детали

Големина:
45X35cm, 40x60cm, 45X75cm, 50X75cm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
fr-3
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Свеж

Избор на клиенти