.

.

New
Домот Полиестер Флорални Везови Фрли Pillowcases Покрие Везени Перница Случај Плоштад 50*50cm

Домот Полиестер Флорални Везови Фрли Pillowcases Покрие Везени Перница Случај Плоштад 50*50cm

DEN 926.40

Стока
Достапно.


Добредојдовте да ја посетите со нас на :
100% Полиестер Флорални Везови Перница се Покријат во 50*50cm
Боја : Беж Основната Ткаенина и Шарени Ebroidery
Големина на : 50*50cm(20*20")
Едноставни Дизајни, Домот Шоу

Детали

Употреба:
Болница,Хотел,Дома
тема count:
200TC
одделение:
квалитет
Бренд Име:
vezon
Шема:
Извезена
Непристојни Слика:
No
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Twill
Тип:
Декоративни Pillowcases
Број На Модел На:
TE035-перница
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
30
Материјал:
100% Полиестер
Големина:
50*50cm
Свеж

Избор на клиенти