.

.

New
High-end дигитални печати црвено геометриски модел перница случај перница покрие фрли фабрика директни продаде

High-end дигитални печати црвено геометриски модел перница случај перница покрие фрли фабрика директни продаде

DEN 379.20

Стока
Достапно.

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales. За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот. Ние може да ви даде подобар најголемиот дел цена. Големина 45СМ*45СМ ве Молиме имајте на ум 1 Сите перници се рачно изработени, љубезно ве молиме да се разбере може да биде 1-2cm отстапување постои. 2 Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. PLS ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД СИТЕ ПЕРНИЦИ СЕ ПРОДАДАТ БЕЗ ДА ВМЕТНЕТЕ!

Детали

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Обична
Бренд Име:
ESSIE ДОМА
Техника:
Ткаени
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
ww
Големина:
45*45cm
Свеж

Избор на клиенти