.

.

New
Нордиските Кралски Стил Портокал Троседот Фрли Перница Случај Висок Квалитет на Геометријата Цвет дизајн Памук, Лен Љубов Стол Перница опфаќа 45*45

Нордиските Кралски Стил Портокал Троседот Фрли Перница Случај Висок Квалитет на Геометријата Цвет дизајн Памук, Лен Љубов Стол

DEN 253.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Нордиските Кралски Стил Портокал Троседот Фрли Перница Случај Висок Квалитет на Геометријата Цвет дизајн Памук, Лен Љубов Стол Перница опфаќа 45*45
[Внимание] : item содржат само перница капак. Перница Јадро НЕ е вклучена.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење.
Производ Фотографии

Детали

Големина:
45x45cm
Употреба:
Декоративни,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
SMT0779ZT
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Употреба:
Дома,Троседот, Хотел, Столче, Кат
перница од тип:
Перница покрие/перница случај
Големина:
45x45cm / 30x50cm
Пополнување:
не вклучувајќи јадрото
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Применливи Луѓе:
Универзална
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Свеж

Избор на клиенти