.

.

New
Фенси Прекрасна Мачка Среќен Божиќ Мачка Шепа Перница Покрие Meowers Ги Красат Соба Уметник 17*17 Инчен Лен Нап Мат Almofada

Фенси Прекрасна Мачка Среќен Божиќ Мачка Шепа Перница Покрие Meowers Ги Красат Соба Уметник 17*17 Инчен Лен Нап Мат Almofada

DEN 172.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Фенси Прекрасна Мачка Среќен Божиќ Мачка Шепа Перница Покрие Meowers Ги Красат Соба Уметник 17*17 Инчен Лен Нап Мат Almofada
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Слики Детали ве Молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Детали

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
Y9440
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Симпатична Мачка Семејство Љубов Мајка Писма Толку Многу Мачка Сакам Риба Catnap Polka
Свеж

Избор на клиенти