.

.

New
Обичај Перница Маска,Платно Декоративни Перници Случај ,ноќта на Вештерките Перница Маска, Троседот Pillowcase 45см*45см ,ноќта на Вештерките Декорации

Обичај Перница Маска,Платно Декоративни Перници Случај ,ноќта на Вештерките Перница Маска, Троседот Pillowcase 45см*45см ,ноќта

DEN 623.52

Стока
Достапно.


Pillowcase Карактеристики :
1. Големината на pillowcase е 18" * 18" ( 45см * 45cm )
2. Материјал : Лен/Памук
3. Моделот е достапен само на предната страна. грбот е природата лен боја без печатење.
4. Објектот не вклучуваат Додатен, само покритие само! Ние, исто така, ја прифати прилагодено нарачки и трговија на големо, било какви прашања ве молиме слободно може да се прашува,ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note :
1. Објектот се направи за да нарачате ве молиме овозможи 2-4 дена за производство.
2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
3. Ве молиме да се мијат овие опфаќа одделно од друга облека од материјал.
платно : памук, лен свила сатен Пакет Содржина :
1 * pillowcase ( не вклучуваат додатен)

Детали

Големина:
cotton linen, silk satin, canvas
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
перница маска
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
popeven
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Големина:
18 * 18 ( 45см * 45cm )
Употреба:
Божиќ, Дома, Декоративни, Чаир, Постелнина
Тип:
Pillowase
Применливи Луѓе:
Универзална
Применливи Троседот:
софа перница маска
функција 1:
перница покрие 45x45cm
Карактеристика 2:
Перница Случај
функција 3:
перница маска
карактеристика 4:
Перница Покрива
Свеж

Избор на клиенти