.

.

New
Панда Скица Сликарство Секојдневен Перница Покрие Памук, Лен Декоративни Pillowcase Стол Седиште Плоштадот 45x45cm Перница Покрие A1120

Панда Скица Сликарство Секојдневен Перница Покрие Памук, Лен Декоративни Pillowcase Стол Седиште Плоштадот 45x45cm Перница Покрие

DEN 206.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа е дигитален печатени,Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн. 5 ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. АКО Вашата Цел Количина е повеќе од 20 парче(не за единечна Цена под 5$),Ние ќе ви обезбедиме Бесплатно Брза Испорака,Како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,EMS,E-EMS,EXPRESS,ИЛИ Некои Брзо Посебни бродски.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) Напомена : 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради различни мерка начини,таму ќе биде 1-2 cm отстапување на големина,може да ви љубезно разбирање 1.

Детали

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
WELOS
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
A1120
Стил:
Dobby
Шаблон Тип:
Животните
Свеж

Избор на клиенти