.

.

New
Гроздобер Дрвен Сад Перница Покрие Топло Чоколадо Перница Случај 17Inch Лен Бар Кафе Есен Перница Случај ги Красат Домот Дневна Соба

Гроздобер Дрвен Сад Перница Покрие Топло Чоколадо Перница Случај 17Inch Лен Бар Кафе Есен Перница Случај ги Красат Домот Дневна

DEN 168.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Гроздобер Дрвен Сад Перница Покрие Топло Чоколадо Перница Случај 17 Inch Лен Бар Кафе Есен Перница Случај ги Красат Домот Дневна Соба
1.Само перница покрие, не пополнување;невидливи патент дизајн. пренослив и перат; 2. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн. 3.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0.8 во~1.2 во); 4. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 5.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 6. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил. 7. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме. Производ Слики Детали ве Молиме имајте во предвид : 1. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 2. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Детали

Големина:
45x45cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На:
H9232
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Шаблон Тип:
Писмо
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Mycojines
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Топла Јаболков Chai Млеко Чаша Вино Карамел Зачинети Кафе Kettl
Свеж

Избор на клиенти