.

.

New
Цртан филм Убава Мачка Сирена Гитара Робот Симпатична Девојка 43*43CM Lumbar Pillowcase Канцеларија Рок Стол Спалната соба на Каучот Перница Маска

Цртан филм Убава Мачка Сирена Гитара Робот Симпатична Девојка 43*43CM Lumbar Pillowcase Канцеларија Рок Стол Спалната соба на

DEN 168.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Цртан филм Убава Мачка Сирена Гитара Робот Симпатична Девојка 43*43 CM Lumbar Pillowcase Канцеларија Рок Стол Спалната соба на Каучот Перница Маска
1.Само перница покрие, не пополнување;невидливи патент дизајн. пренослив и перат; 2. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн. 3.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0.8 во~1.2 во); 4. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 5.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 6. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил. 7. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме. Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 2. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Детали

Големина:
450mm*450mm, 30X50CM
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
H9503
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
Mycojines
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Убавината Кул Мачки Сирени Гитари Роботи
Свеж

Избор на клиенти