.

.

New
Златна Фолија Печатење Перница Случај Троседот Половината Фрли Перница Покрие Дома Декор #823

Златна Фолија Печатење Перница Случај Троседот Половината Фрли Перница Покрие Дома Декор 823

DEN 146.00
DEN 215.04

Стока
Достапно.


Повеќе Попуст На СТАН
Златна Фолија Печатење Перница Случај Троседот Половината Фрли Перница Покрие Дома Декор
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет
Совршен за место на троседот, кафе продавница, библиотека, книжарница, партија, клуб.
Материјал : Полиестер
Облик : Плоштад
Големина : 45cm X45cm/18 X18"
Ве молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење! ве молиме разбирање, ви благодариме
Пакет Содржина 1 КОМПЈУТЕР Перница случај(Перница внатрешна не е вклучена)

Детали

Бренд Име:
Ouneed
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Перница Случај
is_customized:
Yes
Материјал:
Sequins
Шема:
Како слика покажува
Стил:
Моден
Техника:
се однесуваат на детали
Свеж

Избор на клиенти