.

.

New
Морски стил Сина Морска риба Печатени Перница Покрие Памук, Лен Брод Фрли Сидро Покрие Корални Мапата Декоративни Автомобил Стол Перница Случај

Морски стил Сина Морска риба Печатени Перница Покрие Памук, Лен Брод Фрли Сидро Покрие Корални Мапата Декоративни Автомобил Стол

DEN 172.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Едрење Перница Покрива прилагодени на мапата Декоративни памук и лен мека Лесно чистење седиште за во автомобил дома Lumbar подлога Случај Pillowcase BJ32 На перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.
кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење. Памук &Полиестер Ткаенини е исто така еден вид на меки материјали,
кој ви даде удобен живот.
Покрај тоа,убава модел изгледа повеќе елеганција и врвот одделение.
Карактеристики :
1. Висок Квалитет
2. Моден дизајн,шарени и прекрасни модели декорирате вашиот дом повеќе фантастична
3. Издржливи и отпор soiling,лесен за чистење
4. Удобно и Мека, тоа ќе направи да имаат добар одмор
5. Добра Пропустливост
6. Милувам, за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн.
Спецификација :
Материјал : Памук & Полиестер
Големина : Плоштадот : 45 CMX45 CM
Правоаголникот : 30 CMX50 CM
Модел : како на сликата прикажани
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)

Детали

Големина:
NO 1 Thin Material, NO 2 Thick Material
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Број На Модел На:
BJ32
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
подарок
Употреба:
Троседот , Седиште , Декоративни , Чаир , Автомобил , almofadas , decorativas
Големина:
45cmx45cm 30cmx50cm
Материјал:
лен мешавина
Обликот:
Како слика покажува
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница
Стил:
Моден
Име:
capa де almofada
Шаблон Тип:
морски декорација перница маска
Стилот 1:
море Водител на перница случај
Стил 2:
нордиските декорација фрли перница
Свеж

Избор на клиенти