.

.

New
Бесплатен Превозот!!Гроздобер писмо број плоштадот фрли перница/almofadas случај дете дете,европската американски перница покрие дома decore

Бесплатен Превозот!!Гроздобер писмо број плоштадот фрли перница/almofadas случај дете дете,европската американски перница покрие

DEN 636.00

Стока
Достапно.

Истурете неутрален детергент во машина за перење вода, температурата на водата ќе биде не повисока од 30 целзиусови степени степен. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба. Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува. Висат сува. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат.Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето. Сува рамна или висат да се исуши. Оваа перница покрие големина е околу 42-45см,Бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. Ве молиме да се мијат овие поставува посебно од друга облека материјал.

плоштад 0

плоштад 01

плоштад 02

плоштад 03

плоштад 04

плоштад 05

плоштад 06

плоштад 07

плоштад 08

плоштад 09
Пријателски Потсетник
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Го не треба да биде премногу долг. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг.

Детали

Големина:
45x45cm, 53x53cm, 60x60cm
боја:
0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Шаблон Тип:
Растенијата
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
sgw160120
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Свеж

Избор на клиенти