.

.

New
Божиќ Перница 45x45cm Слоновите Перница Покрие Перница Случај Полиестер&Лен Автомобил Перница Опфаќа Декоративни 1PCS/Многу

Божиќ Перница 45x45cm Слоновите Перница Покрие Перница Случај Полиестер&Лен Автомобил Перница Опфаќа Декоративни 1PCS/Многу

DEN 224.64

Стока
Достапно.


За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.

Детали

Големина:
45x45cm
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
IBANO
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
BZFG
Шаблон Тип:
Животните
боја:
Како се покаже слика
Тежина:
100g/pc
Модел:
Перница (Пополнување не се вклучени)
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Пакување:
1pcs/многу
Пополнување:
Не Се Вклучени
Повод:
секојдневниот живот
Свеж

Избор на клиенти